Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Jsme dynamická, ryze česká společnost s historií sahající až do roku 1996. Naší doménou je logistika a související logistické služby. Tyto služby poskytujeme v nejvyšší kvalitě a v souladu s normami ISO 9001. Po celou dobu našeho podnikání se držíme hesla – flexibilita, férovost a spolehlivost. A právě díky těmto hodnotám jsme získali řadu referencí napříč různými výrobními sektory. Jsme si vědomi toho, že Váš úspěch je rovněž naším úspěchem.

Pro logistické činnosti je naše poloha strategická. Hlavní logistická centra se nachází uprostřed České republiky, v průmyslové zóně v Jihlavě, u sjezdu dálnice D1. Mají bez mála 12 600 m2. Další logistické centrum pak v Dačicích, nedaleko rakouských hranic. Zde disponujeme 3 400 m2. Díky těmto lokalitám tak máme všude blízko.

Od roku 2016 patříme do české skupiny firem JITRANS Holding, která se vedle služeb logistiky a skladování zabývá prodejem a servisem vysokozdvižných vozíků, strojírenstvím a pronájmem komerčních nemovitostí. Naše skupina firem zaměstnává více jak 90 zaměstnanců a neustále se rozrůstá. V celé skupině klademe velký důraz na ohleduplnost k životnímu prostředí.