Česky English Deutsch
Drobečková navigace

Úvod > Kariéra > Skladník - skladnice řidič

Skladník - skladnice řidič

(Jihlava, průmyslová zóna)

Jsme JITRANS logistik, stabilní logistická firma s historií téměř 25 let. V našich moderních skladech si zakládáme na přátelské atmosféře a lidském přístupu.

Náplň práce:

  • Příjem a uskladnění zboží.
  • Kompletování objednávek za pomocí skeneru.
  • Manipulace se zbožím na skladě, případně balení a etiketování.
  • Převoz zboží k zákazníkovi v rámci Jihlavy.
  • Dvousměnný provoz.

Požadujeme:

  • Odpovědnost, spolehlivost a nasazení.
  • Výhodou zkušenost s obsluhou ještěrky, pokud ne nevadí. Zaučíme.
  • Řidičský průkaz sk. C a profesní osvědčení.

Nabízíme:

  • Hrubá mzda 30 až 32 tis. Kč. Dle rychlosti zapracování.
  • Pololetní bonusy a bonusy za bezeškodní průběh.
  • 4 týdny dovolené + 2 dny na tzv. krátkou nemoc.
  • Narozeninový den – v den svých narozenin placené volno.
  • Stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, firemní tarif a další benefity.
  • Šikovní pracovníci mají možnost neomezeného kariérního růstu.

Své životopisy zasílejte prosím na adresu: cihal@jitrans.cz